Gks Zjednoczeni Przytoczna - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. energy12 1

energy12-Eryk

!!!!! Zaczynamy runde wiosenną !!!!!

• autor: energy12, 2013-04-13 09:42

W niedziele 14 kwietnia zagramy swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej sezony 2012/2013.

info w rozwinięciu

W niedziele 14 kwietnia o godzinie 17:00 zagramy swój pierwszy mecz rundy wiosennej . Może jest to początek sezonu ale mecz bedzie na poziomie "finału" tych rozgrywek. Zajmujemy w tabeli 1 miejsce z dorobkiem 16 punktów , a drużyna z którą zagramy plasuje się na 2 pozycji i ma do nas 2 punkty straty. Jest to drużyna z która od początku gry w juniorach mieliśmy bardzo duże problemy. W poprzednim sezonie przegraliśmy 3 mecze z czego 2 właśnie z Dobiegniewem. W rundzie jesiennej tego sezonu zremisowaliśmy na terenie rywala 1:1. Więc naszej drużynie jeszcze nigdy nie udało się wygrać z Dobiegniewem. Może niektórzy nazwą to głupim tłumaczeniem ale w tym zremisowanym meczu nie graliśmy pełnym składem. Chodzi o to że w tamtym sezonie kilku juniorów z podstawowego składu grywało w drużynie seniorskiej. Akurat tak się złożyło że pierwsza drużyna potrzebowała naszych zawodników i nie mogliśmy zagrać całego meczu w Dobiegniewie. Dobrywaliśmy oczywiście te "kolejkowe" 90 minut w tym meczu ale to już nie to samo .  Teraz mamy ten komfort że zagramy pełnym składem ( oczywiście nie licząc naszego stopera który nie może w ten weekend grać). Ale 90 % składu bedzie gotowe aby dać z siebie wszystko i wreszcie pokonać "klątwe" Błękitnych i wygrać ten "mecz o 1 miejsce" . W takim układzie możemy mieć nawet do 5 punktów przewagi nad 2 miejscem . Chyba że Bobrówko wygra swój mecz i wyprzedzi Dobiegniew . Bedziemy wtedy mieli przewage 4 punktów nad drużyna z 2 pozycji w lidze. Teraz musimy się zmobilizować zostawić na boisku wszystko co mamy a wtedy przyjdzie te upragnione zwycięstwo z Dobiegniewem.

!!!NA MECZ ZAPRASZAMY ROWNIEŻ KIBICÓW KTORZY Z PEWNOŚCIA NAM POMOGĄ!!!

MECZ O GODZINIE 17:00 NA STADIONIE W PRZYTOCZNEJ

!!!!! ZBIÓRKA DLA ZAWODNIKÓW 16:00 NA STADIONIE !!!!!

autor: kowal1723 2013-04-14 14:43:04

Profil kowal1723 w Futbolowo bede :D

Autor: Treść:pozostało znaków:

Toroma Torzym 3:2 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA
2013-05-26, 17:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GKS MEPROZET Spartak Deszczno
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 7:2 Budowlani Murzynowo