Gks Zjednoczeni Przytoczna - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. energy12 1

energy12-Eryk

Drugi mecz rundy wiosennej

• autor: energy12, 2013-04-26 13:16

W niedziele 28 kwietnia zagramy swój drugi mecz rundy wiosennej . Wyjeżdżamy do Kurowa aby zmierzyć się z tamtejszą drużyną.

info w rozwinieciu

W niedziele 28 kwietnia o godzinie 13:00 juniorzy zagrają swój drugi mecz w tym roku . Naszym rywalem będzie niezbyt dobrze radząca sobie drużyna GKS Meprozet Stare Kurowo. Ekipa ta przegrała w tej rundzie już 2 swoje spotkania . Pierwsze u siebie z Rożankami 1:2 i drugie z dobrze dysponowanym Dobiegniewem 4:2. Meprozet zajmuje 6 miejsce w naszej lidze z dorobkiem 6 punktów . Ostatni mecz z Kurowem możemy dobrze wspominać . Zaczynaliśmy ten mecz w ósemke . Z czasem jednak nasz skład uzupełniał się i udało nam się skończyć w pełnym składzie . Wtedy na własnym boisku wygraliśmy z GKSem 4:1 . W tym meczu na pewno będzie nas 11 ale niektórzy zawodnicy nie będą mogli zagrać całego meczu . Nie mogą grać pełnych 90 minut dlatego że mogą być potrzebni drużynie seniorów która gra swój mecz w ten sam dzień w którym gramy z Kurowem. Jednak myśląc logicznie nie wypada nam przegrać z 6 drużyna w lidze nad którą mamy 10 punktów przewagi. Oczywiście Meprozet będzie posiadał atut swojego boiska ale graliśmy tam już kilka razy więc nie ma się czego bać i trzeba wygrać ten mecz i zdobyć pierwsze punkty w tym roku . Jesteśmy w dobrych nastrojach pomimo porażki z Dobiegniewem i jesteśmy gotowi na mecz z naszym starym rywalem z którym rywalizujemy już od czasów trampkarzy. Jesteśmy zmobilizowani tą porażką i bedziemy chcieli pokazać że to był jednorazowy przypadek !!!

!!!!! ZBIÓRKA O GODZINIE 11:00 POD GOK !!!!!

autor: ~Byku 2013-04-28 20:14:48

avatar GKS'a

autor: ~dobiegniew 2013-04-29 10:35:14

avatar jaki wynik w kurowie

Autor: Treść:pozostało znaków:

Toroma Torzym 3:2 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA
2013-05-26, 17:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GKS MEPROZET Spartak Deszczno
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 7:2 Budowlani Murzynowo